קרן פולק - משרד עורכי דין

קרן פולק, עו"ד

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • צוואות וירושות

  חשיבות עריכת צוואה 

  הצוואה היא מסמך משפטי שמפרט את רצונכם בנוגע לחלוקת רכושכם לאחר מותכם. אם ברצונכם להוריש חפץ או כספים לאדם ספציפי, אם הנכם מעוניינים לחלק את הרכוש באופן שונה מהקבוע בחוק הירושה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות עריכת צוואה. בנוסף, באמצעות עריכת צוואה בה מצוינים ומפורטים כל הנכסים הקיימים ברשותכם, הנכם מיידעים את היורשים לגבי כלל הנכסים אשר היו ברשותכם.

  חשוב שנוסח הצוואה יהיה ברור וחד משמעי על מנת למנוע מחלוקות וסכסוכים מיותרים. צוואה שאינה ברורה עלולה להביא למחלוקות בין הצדדים ואף להביא לפסילתה של הצוואה בבית המשפט. לכן, יש לקבוע באופן ברור ביותר מי הם היורשים ומה הם הזכויות והנכסים הניתנים להם במסגרת הצוואה.

  כמו כן, משרדנו נותן שירות ומסייע בהגשת בקשות למתן צו ירושה / צו קיום צוואה. 


   
 • בדיקת חוזה

  עובדים עם חוזה שהורדתם מהאינטרנט? כתבתם חוזה בעצמכם, ללא ייעוץ משפטי? משרדנו נותן שירות של בדיקת חוזים ובמידת הצורך התאמתם לעסק שלכם.


   
 • הסכם אנשי מפתח בחברה

  העסק שלך מושתת עליך או על השותף שלך? חשבת פעם מה יקרה לעסק כאשר אחד מהשותפים לא יוכל לתפקד מבחינה בריאותית? מעבר לביטוחים השונים שניתן לעשות, כדאי ואף מומלץ לעגן את המשכיות העסק בהסכם אנשי מפתח בחברה. לפרטים נוספים ניתן לפנות אל משרדנו.


   
 • ייפוי כח מתמשך

  ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי, הנערך על ידי עו"ד, המאפשר לאדם לתכנן את עתידו על ידי מינויו של אדם אחר, עליו הוא סומך, כדי לנהל עבורו את ענייניו, במידה ויהפוך לבלתי כשיר בעתיד. במסגרת ייפוי כוח מתמשך ניתן לתת למיופה הכוח הנחיות מקדימות המפרטות את רצון הממנה לגבי החלטות עתידיות שיתקבלו בשמו או פעולות שיינקטו בשמו, בעניינים הנכללים בייפוי כוח. באמצעות כלי זה, יכול אדם לשמור, עד כמה שניתן על עצמאותו כאשר אין ביכולתו לקבל החלטות באופן עצמאי.

BizMakeBiz פותח ע"י